امروز : دوشنبه 28 , 12 , 1396
تاریخ انتشار: 1396/12/08 08:21:00 ب.ظ تعداد بازدید: 113 تعداد نظرات ارسالی: 0
برگزاری سومین دوره جشنواره ابن سینا در اردیبهشت ماه

سومین دوره جشنواره ابن سینا با حضور حدود چهار هزار دانش‌آموز اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

برگزاری سومین دوره جشنواره ابن سینا در اردیبهشت ماهبه گزارش مدرسه ها، سومین دوره جشنواره ابن سینا با حمایت وزارت آموزش و پرورش، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دفتر مطالعات و برنامه ریزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دانشگاه صنعتی شریف، سازمان فناوری اطلاعات، فدراسیون جهانی مخترعین و سازمان ها و نهاد های علمی و رسانه ای دیگر12 و 13 و 14 اردیبهشت 1397 در محل دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد.

جشنواره ابن سینا پس از برگزاری موفق و حضور 3879 دانش آموز از 423 مدرسه و از 25 استان و حمایت 98 مرکز علمی و رسانه ای در دومین دوره سومین دوره این جشنواره را در دستور کار خود قرار داده است.

این رویداد علمی در این دوره با استقبال بیشتر دانش آموزی و با حضور حدود چهار هزار دانش آموز ممتاز سراسر کشور همچنین مدارس، پژوهشسراها و مراکز آموزشی و پژوهشی است.

برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی مدرسه هزاره سوم

علاوه بر برگزاری این جشنواره، ستاد اجرایی با همکاری دانشگاه تربیت مدرس و شبکه کارآفرینی کشور در نظر دارد نمایشگاه جانبی جشنواره را با عنوان «اولین نمایشگاه تخصصی مدرسه هزاره سوم » با محوریت حضور تولید کنندگان و وارد کنندگان تجهیزات کمک آموزشی، تجهیزات و وسایل آزمایشگاهی و پژوهشی، اسباب بازی و سرگرمی، انتشارات آموزشی، نرم افزار های آموزشی، موسسات آموزشی و پژوهشی، لوازم التحریر و مبلمان مدارس و تجهیزات اداری برگزار کند.

وجود برنامه‌های مختلف فرهنگی و علمی که در بخش های جانبی این جشنواره در نظر گرفته شده است فرصتی مناسبی است برای جمعیت دانش آموزی تا از بستر تخصصی موجود در حوزه های مرتبط با نیازهای دانش آموزی بهره مند شوند.


 


لینک دانلود
print
  نظرات

 

 

    

1

 


 

 
Copyright 2014 By Madreseha.ir© |Design by webcade | Powered By BIG Group