امروز : پنجشنبه 30 , 01 , 1397
 
تاریخ انتشار: 1396/06/12 05:29:00 ب.ظ تعداد بازدید: 516 تعداد نظرات ارسالی: 0
حرکت شبانه اتوبوس‌های اردوها ممنوع شود
حسن روحانی هیئت دولت

جلسه هیات دولت عصر یکشنبه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری برگزار شد.

به گزارش مدرسه ها به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، رییس جمهور در ابتدای جلسه با ابراز تأسف از سانحه واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان دختر هرمزگانی، اظهارداشت: خبر ناگوار سانحه رانندگی که به جان باختن و مصدومیت تعدادی از دختران دانش آموز انجامید، همه ملت ایران را اندوهگین کرد.

روحانی افزود: این نخستین بار نیست که استعدادهای آینده کشور قربانی حوادث جاده ها می شوند و نمی توان از کنار آن به سادگی گذشت و به ابراز تأسف بسنده کرد.

رییس جمهور تصریح کرد: لازم است دستورالعمل اردوهای دانش آموزی با عبرت آموزی از این حوادث، ظرف یک ماه توسط وزارت آموزش و پرورش و وزارت راه و شهرسازی بازبینی جدی شود و به تصویب برسد و تا آن زمان حرکت شبانه اتوبوس های این گونه اردوها ممنوع شود.

روحانی با تأکید بر اینکه باید مقررات مربوط در مورد ایمنی و استاندارد وسایل نقلیه و رانندگان برای حمل و نقل دانش آموزان به دقت اعمال شود، اظهارداشت: اینگونه اردوها باید در سطح گسترده تر و محلی برنامه  ریزی شود و از مسافت های طولانی اجتناب گردد. همچنین لازم است اطلاعات مربوطه بطور کامل در اختیار اولیاء دانش آموزان قرار گیرد و با رضایت و همکاری آنان اجرا شود.


 


لینک دانلود
print
  نظرات

    


 

1

 

 
Copyright 2014 By Madreseha.ir© |Design by webcade | Powered By BIG Group